fbpx

MEGA SH TV

MBI 4000 KANALE ME KUALITET TË LARTË

MEGA SH TV

Për marakli të sportit

Play Video

Pse të abonoheni tek MEGA SH TV

Disa nga përparësitë tona

Kualiteti i fotografisë

Fotografi me rezolucion 4K , Full HD dhe HD, ju mundëson të shikoni cdo detaj të fotografisë .

Renditja e kanaleve

Një renditje perfekte e kanaleve dhe grupeve. Gjeni lehtë dhe shpejtë kanalin që deshironi ta shikoni .

Pa ndërprerje

Kanale që nuk ndërprehen (no buffering). Ne kujdesemi që të keni një përvoj të mirë gjatë shikimit të përmbajtjes që e zgjedhni.

Asistenca teknike

Jemi gjithmonë pranë klientëve, duke u përgjigjur shumë shpejtë në kërkesat tuaja. Shërbimi ndaj jush është kënaqësia jonë .

Provoni paketën e MEGA SH TV dhe binduni për kualitetin

Keni dy mundësi prove, 24h provë falas apo 30 ditë prove me pagesë 10 euro

Bëhuni pjesë e MEGA SH TV

Abonohuni tani duke klikuar butonin "Shkruaj Mesazh"

Shkruaj mesazh në "WhatsApp"Shkruaj mesazh në "Telegram"

Paketat & Çmimet

Zgjedheni pakon që ju përshtatet

Fillestare

€40

për 3 muaj

Standarde

€60

për 6 muaj

Ekonomike

€120

për 12 muaj

Jemi të kënaqur me arritjet tona

0 +

Klientë të kënaqur

Bëhuni pjesë e jona dhe nuk do të zhgënjeheni

Lajme nga e gjithë bota. Infomohu në cdo kohë dhe në gjuhë të ndryshme.

Dokumentarë të shumtë. Ku do të mësoni ngjarje të shumta që kanë ndodhur në të kaluarën.

Mëso shumëcka nga shkenca. Kanalet më të mira që ofrojnë përmbajtje të pasur.

Filma pafund. Të gjitha zhanret. Kualitet i fotografisë 4K | Full HD. Shiko në çdo kohë filma më të fundit.

Mëso më shumë nga feja. Shiko filma apo dëgjo ilahi.

Kanale të shumtë argetues dhe edukues për fëmijë.

Muzikë nga zhanret e ndryshme nga ato popullore e deri te argëtueset.

Skeqe të shumta humori nga komedianet më të famshëm dhe serialet më në trend.

Nëse e keni paison sportin, atëherë tek ne e gjeni vetën. Kanale pafund me sport. Mos e humb asnjë ndeshje. Shijo kualitetin 4K.

#KanaleShqipneUSA #IptvShqipTelegram #KanaleShqiptareneUSA #ShqipTVUSA #ShqipTVEurope #RoomIPTV #SmartersIPTV #skyQiptv #Albkanale #Topkanale

Scroll to top